Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Rangers – Celtic i Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 2. dzień stycznia.

Wybraliśmy mecze wyłącznie ze szkockiej Premiership oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.61. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Rangers – Celtic, typ: BTS i powyżej 2.5 gola

Szlagierowe starcie w Szkocji, na które czekają wszyscy kibiców obu drużyn. Trudno w tym spotkaniu wskazać faworyta, choć my jednak stawialibyśmy na wygraną gości. Jednak nasz tym kierujemy w stronę bramek. Uważamy, że w tym pojedynku obie drużyny strzelą gola, a bramek zobaczymy przynajmniej tyle, aby pokryć over 2.5.

Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets, typ: 1

Sixers grają coraz lepiej i już widać efekt zmian, dokonanych w offseason. Nowy trener, kilka wzmocnień i drużyna z południa Filadelfii prezentuje się przyzwoicie. Uważamy, że dziś bez problemu pokonają Hornets, którzy formą nie błyszczą.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Ajax – Feyenoord – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/ajax-feyenoord-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Bologna – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-bologna-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sparta-rotterdam-psv-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…