Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Indianapolis Colts – New England Patriots i RB Lipsk – Arminia Bielefeld. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 18. dzień grudnia. Wybraliśmy mecze z NFL oraz z niemieckiej Bundesligi.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.22. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Indianapolis Colts – New England Patriots, typ: 2 (+5.5 pkt)

Patriots pokazują w tym sezonie, że potrafią wygrywać nawet bez Toma Brady’ego. Obecnie są najlepszą drużyną w AFC i wszyscy w USA zacierają ręce na spotkanie w Super Bowl między ekipą z Bostonu a obecnym klubem Brady’ego, czyli Tampa Bay.

Zanim jednak ekipa z Nowej Anglii powalczy o grę w finale NFL, musi pokonać na wyjeździe Colts. Naszym zdaniem Patriots wygrają, ale jeśli bukmacherzy dają nam jeszcze 5.5 pkt handicapu, to oczywiście z tego skorzystamy. Gramy na Patriots +5.5 pkt.

RB Lipsk – Arminia Bielefeld, typ: 1 i powyżej 1.5 gola

Nie ma chyba możliwości, żeby Lipsk nie wygrał tego spotkania. My stawiamy na gospodarzy i przynajmniej dwa gole w całym meczu. Jeśli to nie wejdzie (a wejdzie), to będziemy mogli mówić o sensacji.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…