Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 8. dzień lutego wybraliśmy ze szwajcarskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.24. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Milwaukee Bucks wygrają w Orlando przynajmniej pięcioma punktami. Drużyna z Milwaukee ma najlepszy bilans w całej NBA i pewnie zmierza po pierwsze miejsce na Wschodzie, które da jej przewagę własnego parkietu przez całe Playoffs. Bucks wygrali na wyjazdach dziewiętnaście z dwudziestu trzech spotkań ze średnią różnica 11.4 pkt. Dlatego uważamy, że dziś z łatwością wygrają z Magic i pokryją handicap -4.5 pkt.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Young Boys Berno pokonają u siebie Sion i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki. W pierwszym meczu po zimowej przerwie drużyna z Berna zwiodła i przegrała na wyjeździe z Lucerną 0:2. Teraz jednak wracają na swój stadion, na którym przeważnie nie mają problemów ze skutecznością. W meczach, w których Young Boys byli gospodarzem, strzelano w tym sezonie średnio 3.6 gola na mecz. Dlatego uważamy, że dziś gospodarze wygrają i w całym meczu zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.24.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!