Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 9. dzień marca wybraliśmy z austriackiej 2. ligi oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stawiamy, że na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Kapfenbergu z FC Juniors. Przyznajemy, że gramy ten mecz na siłę, bo nie widzimy nic sensowego w dzisiejszej ofercie bukmacherów. Nie chcemy grać w Dublu Ligi Mistrzów, w której ciężko cokolwiek wytypować. Dlatego zagramy ten over bramkowy w Austrii, bo przynajmniej ma jakiś potencjał na pozytywne rozstrzygnięcie.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Washington Wizards pokonają u siebie New York Knicks, czy to w regulaminowym czasie gry, czy po dogrywce. Uważamy, że koszykarze ze stolicy USA nie są tak źli jak pokazuje tabela. Ich bolączką w tym sezonie były mecze wyjazdowe (bilans 824), ale u siebie grali przyzwoicie wygrywając 15 spotkań i w 16. doznając porażki. Z kim jak z kim, ale z Knicks na swoim parkiecie Wizards powinni sobie poradzić.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…