Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 31. dzień marca wybraliśmy z Esportu. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.95. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

mousesports – Viruts. Pro, typ: mousesports wygra 1. mapę

Virtusi w ostatnim czasie są w fatalnej dyspozycji. Gracze tej ekipy przegrywają mecz za meczem i dawno nie zdołali wygrać żadnej konfrontacji. Podobnie było podczas inauguracji ESL Pro League, kiedy to VP przegrali z FaZe 0:2.

Mousesports wydaje się być w o wiele lepszej formie i stawiamy na to, że to właśnie oni zwyciężą podczas pierwszej, rozgrywanej mapy.

Team Adroit – Fnatic, typ: 2

Fnatic w ostatnim spotkaniu w ESL One w rozgrywkach DOTA 2 uległ Boom Esports 1:2, co było pierwszą porażką tej ekipy od stycznia bieżącego roku.

Team Adroit gra bardzo nierówno i gracze tej ekipy często dobre mecze, przeplatają tymi nieco słabszymi, przez co naszym zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są zawodnicy Fnatic. Uważamy, że nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama