Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 11. dzień lutego wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Sparty Rotterdam z Den Haag. W domowych meczach Sparty strzelano w tym sezonie średnio 3.1 gola na mecz i w siedmiu z dziesięciu z nich pokrywano linię 2.5 gola. Natomiast w wyjazdowych występach Den Haag padało średnio aż 3.7 bramki na jedno spotkanie. Do tego w ośmiu z dziesięciu takich starć strzelano przynajmniej trzy gole. Dlatego dzisiaj liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Oklahoma City Thunder pokona San Antonio Spurs. Dla ekipy gości będzie to już piąty, wyjazdowy mecz z rzędu. Dziś zagrają bez dnia odpoczynku, bo minionej nocy przegrali w Denver. Spurs są w tym pojedynku underdogiem, a kiedy grali w takiej pozycji na wyjazdach, wówczas przegrali aż piętnaście z dziewiętnastu meczów ze średnią różnicą -6.6 pkt. Dlatego uważamy, że gracze z OKC odniosą dziś pewne zwycięstwo.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…