Typy Ekstraklasa: Bruk-Bet T. – Górnik Łęczna

Typy na spotkanie 4. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmować będzie Górnika Łęczna.

W poprzedniej kolejce Termalica musiała uznać wyższość zespołu Zagłębia Lubin, przegrywając już po 45 minutach 2:0. Co prawda w drugiej połowie gra drużyny Czesława Michniewicza wyglądała już znacznie lepiej, to nie zdołali oni zmienić już wyniku meczu i wrócili do Niecieczy na tarczy. Polski Mourinho miał sporo uwag do swoich piłkarzy i dzisiaj gra miejscowych będzie na pewno dużo lepsza od początku spotkania.

Termalica zmierzy się dzisiaj z zespołem Górnika, który w poprzedniej kolejce ugrał dopiero pierwszy punkt w obecnym sezonie po bezbramkowym remisie z Cracovią. To był brzydki, przerywany ulewą mecz na stadionie w Lublinie. W defensywie Górnicy zagrali już znacznie lepiej niż w poprzednich spotkaniach, ale ofensywa to wciąż bardzo słaba strona drużyny trenera Rybarskiego. Nie sądzę, aby dzisiaj miało się to odmienić.
Kurs 2.05 w Bet365 na zwycięstwo gospodarzy biorę „z pocałowaniem ręki”, bowiem nie przewiduje innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Termalici i gram pewną jedynkę. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 15:30, Bruk-Bet T. – Górnik Łęczna, typ: 1, kurs: 2.05

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.