Typy Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk

Typy na spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna podejmował będzie Lechię Gdańsk. W pierwszej kolejce oba zespoły solidarnie przegrały po 2:1. Górnik poległ w Chorzowie, zaś Lechia w Płocku.

Pachnie mi tu remisem 1:1. Po pierwsze dlatego, że jest to mecz grany w poniedziałek, po drugie Lechia w meczach wyjazdowych ma wciąż problemy z wygrywaniem (co tylko potwierdziła w pierwszej kolejce), po trzecie Lechia nie wygrała ligowego meczu w Łęcznej od 1999 roku, kiedy jeszcze oba kluby grały w 1 lidze.
Problem Lechii tkwi raczej w samych głowach piłkarzy Piotra Nowaka. Jeżeli mają zacząć przywozić punkty z delegacji, to powinni więcej pracować z trenerem od przygotowania mentalnego, bowiem piłkarsko stać ten zespół na to, aby realnie włączyć się w walkę o mistrzostwo Polski.

Chociaż remis jest bardzo prawdopodobny to dzisiaj pójdę jednak w stronę rzutów rożnych. Jeżeli piłkarze obu drużyn nabiją w sumie 10 rzutów rożnych to bukmacher wypłaci nam całkiem przyzwoita wygraną. Jest na to spora szansa, bowiem Łęczna nie ma co się pchać środkiem pola w stronę bramki Lechii. Krasic, Wolski, czy Chrapek, to bardzo dobrzy piłkarze jak na nasze ligowe realia i tutaj Łęczna jest zdecydowanie słabsza kadrowo. Za to rozciągając grę na boki i konstruując swoje akcje tymi sektorami boiska mają szansę powodzenia w konfrontacji z Lechią. To powinno także skutkować nabijaniem kornerów dla gospodarzy. Goście także powinni dorzucić ich kilka, bowiem w ofensywie mają dużo jakości, więc pokrycie w sumie linii 9.5 rożnych w tym meczu nie powinno być problemem i przyniesie nam oczekiwaną wygraną. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 18:00, Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk, typ: RR powyżej 9.5, kurs: 1.70

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus do 200 zł!