Typy Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Typy na mecz 27. kolejki Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmować będzie zespół Lechii Gdańsk. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 1:1.

W Górniku tymczasowo stery przejął Jan Żurek. O ile przed ostatnim meczem z Legią w Warszawie ciężko było oczekiwać nagłego odrodzenia w grze Zabrzan, to dzisiaj kibice w Zabrzu powinni w końcu zobaczyć lepiej grającą drużynę.
Dzisiaj bowiem za przeciwnika mają zespół Piotra Nowaka, który zdecydowanie gorzej radzi sobie na wyjazdach. W Zabrzu nikt nie wyobraża sobie spadku z Ekstraklasy, dlatego czas najwyższy zapunktować za 3, ponieważ do przedostatniej Wisły, zespół z Zabrza traci już 4 punkty. Nie jesteśmy do końca przekonani, czy tak się stanie. Bukmacherzy za faworytów w tym meczu jednoznacznie wskazują przyjezdnych. Kusi nas, żeby zagrać na czysty win gospodarzy, jednak Piotr Nowak zapowiadał przed tym spotkaniem, że jego zespół chce w końcu przywieźć do Gdańska punkty z wyjazdowego meczu. Widzimy dość dobry kurs na 1X @1.83, ale zagramy mimo wszystko na BTS. Powodzenia.

Ekstraklasa, godz.18:00, Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk, typ: BTS, kurs: 1.65

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.