Typy Ekstraklasa: Piast Gliwice vs Pogoń Szczecin

Typy na mecz 23. kolejki Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice podejmować będzie zespół Pogoni Szczecin.

Dzisiaj wieczorem w Gliwicach dojdzie do bardzo interesująco zapowiadającego się spotkania jak na naszą ligową szarzyznę. Do lidera przyjeżdża zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza. Pogoń może poszczycić się serią 5 wygranych meczów. W ostatniej kolejce Portowcy uciekli z pod gilotyny, bowiem do przerwy przegrywali z Koroną 0:2, by ostatecznie wygrać mecz 3:2.
Sygnał do ataku i odrabiania strat po przerwie dał lider zespołu Rafał Murawski. Ile to już razy Muraś ratował swój zespół przed stratą punktów…? Pogoń nie byłaby w tym miejscu tabeli, gdyby nie postawa byłego reprezentanta Polski. Najwyraźniej ze snu zimowego nie wybudzili się jeszcze dwaj stoperzy Pogoni (Fojut i Czerwiński), którzy stanowili na jesieni o sile formacji defensywnej Pogoni. Najwyższy czas Panowie pokazać, że nie przypadkowo do minionej kolejki Pogoń była najmocniejszą defensywą Ekstraklasy. Dzisiaj przed defensywą i całą drużyną Pogoni bardzo trudne zadanie. O punkty w Gliwicach będzie im bardzo ciężko, zwłaszcza że lider zaliczył falstart w Łęcznej, a Legia, Cracovia i Pogoń zainkasowały po 3 punkty.

Trener Radoslav Latal to bardzo mądry i poukładany człowiek i na dzisiejsze spotkanie przed własną publicznością odpowiednio zmotywował swoją drużynę. Po rundzie jesiennej Piast bardzo mocno rozbudził nadzieje w klubie i wśród swoich kibiców na historyczny końcowy sukces w obecnym sezonie. Piast nie może sobie dzisiaj pozwolić na stratę punktów i dlatego stawiamy na zwycięstwo gospodarzy, ze zwrotem w przypadku gdyby Pogoni udało się jednak skutecznie zamurować dostęp do swojej bramki. Bardziej odważnym polecamy zagrać na zwycięstwo Piasta, po fajnym kursie 2.36.

Ekstraklasa, 19/02/ godz.20:30, Piast Gliwice – Pogoń Szczecin, typ: Piast (remis nie ma zakładu), kurs: 1.60

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.