Typy Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Termalica

Typy na mecz 24. kolejki Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin podejmować będzie drużynę Termalici B.B. Nieciecza.

Do Szczecina na mecz z Portowcami przyjeżdża najsłabiej grająca ekipa w naszej Ekstraklasie. Chociaż polska Ekstraklasa wciąż zaskakuje swoimi wynikami, to dzisiaj nie przewidujemy niespodzianki w Szczecinie.

Trener Michniewicz co prawda nie będzie biegał po boisku, tylko przy bocznej linii 😉 ale już wielokrotnie udowodnił, że potrafi wykorzystywać szanse jakie los przynosi prowadzonym przez niego zespołom. W piątek Cracovia przegrała u siebie z Zagłębiem, co oznacza, że jeżeli Pogoń wygra swój dzisiejszy mecz, to wskoczy na 3. miejsce w tabeli.
Podobno nic dwa razy się nie zdarza, dlatego sądzimy, że tylu prezentów ile miała Korona w meczu przeciwko Pogoni na stadionie im. Floriana Krygiera tym razem się nie zdarzy. Pogoń może nie gra pięknie dla oka, ale efektywnie, a przecież ostatecznie chodzi własnie o punkty w ligowej tabeli.
Termalica raczej będzie się nastawiać na grę z kontry, jednak defensywa Pogoni już przebudziła się ze snu zimowego i dzisiaj skutecznie będzie strzegła bramki Słowika.
Nasz typ na ten mecz, to zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia.

Ekstraklasa, godz. 15:30, Pogoń Szczecin – Termalica B.B. Nieciecza, typ: Pogoń, kurs: 2.17

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.