Typy Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok

Typy na mecz 20. kolejki Ekstraklasy, w którym Ruchu Chorzów podejmował będzie zespół Jagielloni Białystok.

Ruch jest trzecią siłą w Ekstraklasie jeśli chodzi o mecze w roli gospodarza. Bilans drużyny Waldemara Formalika to 6-1-3 i 15-13 w bramkach. Przed sezonem Niebieskim nie dawano szans na tą pozycję w tabeli, jaką obecnie zajmują. Wszystko wskazuje na to, że Chorzowianie powinni się załapać do grupy mistrzowskiej. Zresztą walka o to, żeby uniknąć gry w grupie spadkowej nabrała rumieńców, a Jagiellonia jest jedną z tych drużyn, które też nie zamierzają odpuszczać i mają znacznie wyższe aspiracje niż obrona przed spadkiem z ligi.

Po dwóch zwycięstwach Jagi z Koroną i Zagłębiem wydawało się ekipa trenera Michała Probierza wróciła na właściwe tory. Ostatnia porażka z Górnikiem przed własną publicznością zaburzyła nieco to wrażenie. Inna sprawa, że Górnik Zabrze przyjechał do Białegostoku opromieniony wysokim zwycięstwem z Piastem.

W Chorzowie spodziewamy się wyrównanego meczu. Zresztą ten sam pogląd odzwierciedlają kursy wystawione przez bukmacherów na ten mecz. W naszej opinii nie zabraknie bramek w tym meczu dla obu drużyn. Być może mecz ten zakończy się podziałem punktów, czyli wynikiem, jakiego Ruch dawno nie zanotował jako gospodarz. My idziemy jednak w BTS w tym meczu, ponieważ oba zespoły mają wystarczający potencjał ofensywny i nie są aż tak solidne w formacjach defensywnych, aby zagrać na zero z tył.

[sc:betano] Ekstraklasa 11/12/, godz. 20:30, Ruch Chorzów vs Jagiellonia, typ: BTS – TAK, kurs: 1.75

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.