Typy Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna

Typy na mecz 20. kolejki Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmie Górnik Łęczna. W pierwszym meczu tych drużyn Śląsk wygrał w Łęcznej 3:2. Dodajmy jeszcze, że gospodarze to ostatnia drużyna ligowej tabeli, a Górnik jest na 10. pozycji.

We Wrocławiu liczą na efekt nowej miotły, w postaci nowego trenera Romualda Szukiełowicza. Ostatni raz Śląsk wygrał w lidze 12. września. Od tamtej pory nie zdobył kompletu punktów, czyli aż od jedenastu spotkań piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska nie zaznali smaku zwycięstwa. Ta fatalna passa może zostać przerwana w piątek, bo rywal czeka na wygraną od pięciu spotkań.

Łęczna ma spore kłopoty w obronie. W pięciu ostatnich meczach bramkarz Górnika wyciągał piłkę z siatki aż 12 razy. Gdyby nie ten fakt, to śmiało gralibyśmy na under 2.5, bo przecież to pierwszy, piątkowy mecz, w którym przeważnie pada mało bramek. Jednak dziurawa defensywa Łęcznej skutecznie nas odstraszyła od tego typu.

Zagramy jednak na Śląsk. Może zbyt odważnie, ale liczymy na efekt nowej miotły i wspomniane wyżej problemy Łęcznej w obronie. Trzynasty mecz bez zwycięstwa? Nie, to nie możliwe! Śląsk wygra i basta!

[sc:betano] godz. 18:00, Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna, typ: 1, kurs: 1.95.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.