Typy Ekstraklasa: Termalica B-B Nieciecza vs Legia Warszawa

Typy na mecz 25. kolejki Ekstraklasy, w którym Termalica B-B. Nieciecza podejmować będzie lidera Ekstraklasy, czyli Legię Warszawa.

Gospodarze walczą o przedostanie się do grupy mistrzowskiej i spokojną drugą część rundy wiosennej. Legia po przejęciu pozycji lidera Ekstraklasy, będzie chciała zbudować jak największą przewagę przed redukcją punktów o połowę. Termalice będzie dzisiaj bardzo ciężko nie przegrać z tak silną kadrowo Legią. Choć gra stołecznej drużyny nie wygląda jeszcze jakoś rewelacyjnie to jest skuteczna i na naszą słabą ligę wystarczająca.
We wrześniu w pierwszym meczu pomiędzy Legią a Termalicą padł remis 1:1. Dzisiaj nie przewidujemy podobnego wyniku, a jeżeli Legia, tak jak zapowiada trener Czerczesow, nie zlekceważy rywali, to powinna sama pokryć nasz typ na ten mecz. Jedyną niewiadomą jaka nas niepokoi przed rozpoczęciem meczu, to stan boiska w Niecieczy, ponieważ wczoraj z tego własnie powodu (i w sumie bardzo dobrze) zostały przełożone dwa spotkania, które miały się odbyć w Kielcach i Gliwicach. Powodzenia.

Ekstraklasa, godz. 18:00, Termalica B-B Nieciecza vs Legia Warszawa, typ: Legia & Over 1.5, kurs: 2.22

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.