Typy Ekstraklasa: Termalica – Ruch

Typy na mecz 21. kolejki Ekstraklasy, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra z Ruchem Chorzów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, Ruch wygrał przed własną publicznością 4:1.

Termalica wyraźnie złapała rytm w ostatnich kolejkach w tym roku. Jeden remis i jedno zwycięstwo i to nad Jagiellonią pokazuje, że drużyna z Niecieczy chciałby jeszcze pograć i wzbogacić się o kolejne punkty.

Ruch jest po przeciwnej stronie, wyraźnie zahamował w ostatnich kolejkach jeden remis i jedna porażka z …Jagiellonią. Trener Fornalik jak i jego piłkarze z pewnością chciałby, przerwać złą passę, ale nie będzie to łatwe, bo rywal u siebie gra naprawdę przyzwoicie, zwłaszcza w defensywie.

Pierwszy typ jaki rozważaliśmy to zwycięstwo gospodarzy, ale śmierdzi nam tu remisem. Ruch po złych meczach nastawi się na ofensywę i zadowoli się punktem na trudnym terenie. Dlatego zagra naszym zdaniem defensywnie licząc na kontrataki.

Zdecydowaliśmy się na BTS. Dlaczego? Bo mamy przeczucie, że remis 1:1 idealnie pasuje do tego meczu i do aktualnej formy tych drużyn.

[sc:betano] godz. 15:30, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Ruchem Chorzów, typ: BTS, kurs: 1.85.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.