Typy Ekstraklasa: Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Typy na mecz 24. kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. W pierwszym meczu tych drużyn Wisła wygrała w Bielsku 6:0.


Wiesz kiedy Wisła wygrała ostatni raz u siebie? Było to dokładnie 28. sierpnia 2015 roku. Szokujące, prawda? Z drużyny mistrzowskiej, później średniej dziś mamy słabeusza, kandydata do spadku! Żenujące są słowa trenera Pawłowskiego po remisie z Łęczną u siebie, że „wreszcie ruszyliśmy”. Hello! Jeden punkt i to ma być ruszenie? Czy ktoś tam w Krakowie nie upadł na głowę?

Podbeskidzie gra w kratkę. Po laniu w Gdańsku, spuścili manto Lechowi u siebie, wygrywając 4:1. Wynik, który wprawił w osłupienie wszystkich fachowców, analityków i ekspertów. Jednak skoro gra w kratkę, to w Krakowie porażka? Naszym zdaniem tak.

Wisła w końcu musi wygrać u siebie i jeśli nie z Podbeskidziem, to z kim? Nie wiemy jeszcze czy zagra Rafał Wolski, ale nawet bez tej wiedzy stawiamy na to, że w końcu Wisła wygra u siebie. Może to będzie wymęczone 1:0, ale wygra. Kurs fajny, więc warto pograć.

Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała, typ: 1, kurs: 2.08.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB