Typy Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze

Typy na mecz 21. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie Górnika Zabrze. W pierwszym meczu tych drużyn w Zabrzu, padł remis 2:2. Dodajmy jeszcze, że Zagłębie jest na 7. pozycji w tabeli, a Górnik okupuje ostanie miejsce.

Ostatnia w tym roku kolejka naszej ligi wygląda trochę jak ostatnie metry maratończyka. Ledwie żywa, zmęczona, spocona i pragnąca odpoczynku. Zawodnicy myślami już są pewnie przy rodzinach, zakupach i przygotowaniach do Świąt. Dlatego można w tej kolejce spodziewać się dziwnych wyników, choć na taki nie ma co liczyć w Lubinie.

Zagłębie jest zdecydowanym faworytem meczu i go wygra. Górnik nie ma żadnych atutów, aby przeciwstawić się gospodarzom. To że od pięciu kolejek nie przegrali meczu, właśnie przemawia za tym, że tym razem przegrają. Zabrzanie słabiej grają na wyjazdach, a przede wszystkim nie są tak nastawieni na walkę i siłowa grę jak Zagłębie.

Uważamy, że w lepszych nastrojach na przerwę w rozgrywkach udadzą się piłkarze z Lubina, którzy wygrają (nisko) z Górnikiem.

[sc:betano] godz. 18:00, Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, typ: 1, kurs: 1.80.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.