Typy koszykówka: Laboral Kutxa – Real Madryt

13. kolejka Top16 Euroligi i starcie w grupie F, Laboral Kutxa na własnym parkiecie podejmuję Real Madryt. Gospodarze na drugiej pozycji z bilansem 8-4, Real na piątym miejscu w tabeli i bilans 6-6.

Do końca Top16 zostały dwie kolejki, Laboral wobec porażek Brose Baskets i Olympiakosu we wczorajszych meczach, ten awans już wywalczył bez gry i zabezpieczył sobie co najmniej drugą pozycję przed play off, natomiast Real cały czas musi walczyć o awans do czwórki. Zwycięstwo w tym spotkaniu może być kluczowe, awansują na czwartą pozycję i w ostatniej kolejce nie będą musieli liczyć na potknięcia rywali, wszystko w sprawie awansu zostanie w ich rękach. Real przystępuje do tego spotkania po dwóch porażkach z Barceloną i Olympiakosem, najwyższa pora przerwać tę serię i powrócić do wygrywania, mistrzowie z ubiegłego sezonu muszą w końcu pokazać, że są mocną drużyną i ostatnie słabsze wyniki jeszcze bardziej ich zmobilizują do pokazania lepszej gry.

Trener Pablo Laso i zawodnicy Realu podkreślają, że zrobią wszystko by pokazać się zdecydowanie lepiej niż w ostatnich spotkaniach Euroligi. Jest to drużyna z wybitnymi graczami, do tego są to gracze z wielkim doświadczeniem, które właśnie w takich spotkaniach, gdzie ważą się losy awansu, będzie na pewno kluczowym czynnikiem. Jeżeli Real zagra swój basket, nie pozwalając przy tym rywalom na rozwinięcie skrzydeł, będzie niezwykle ciężko ich zatrzymać, zresztą tutaj nie ma już miejsca na kalkulację, muszą wyjść na parkiet i pokazać się z jak najlepszej strony i całej siły powalczyć o zwycięstwo.

godz.20.30, Euroliga: Laboral Kutxa – Real Madryt, typ: 2(-2,5), kurs: 1,90.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.