Typy koszykówka: Wels – Gussing Knights

Nasz ostatni typ niestety okazał się przegrany, ponieważ Gaziantep przegrał decydujące spotkanie w 1/8 finału FIBA Cup z włoskim Varese. Zapraszamy na kolejny typ jaki dla Was przygotowaliśmy. Życzymy wysokich wygranych, powodzenia.

W austriackiej ABL dojdzie do spotkania, w którym WBC Wels podejmuje na własnym parkiecie aktualnych mistrzów kraju ekipę Gussing Knights. Gospodarze obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli, Gussing jest liderem. Goście po tym jak z klubu odeszli czołowi gracze i trener, teraz grają praktycznie jedną piątką w większości krajowych zawodników, młodsi zawodnicy dostają ledwie po parę minut na mecz. W dotychczasowych meczach to wystarczało by pokonać rywali, którzy sami zmagali się z kontuzjami w składzie, w dodatku nie będących w najwyższej formie.

W tym spotkaniu może być już zdecydowanie trudniej, grając przy tak zmniejszonej rotacji, w końcu musi przyjść moment, w którym zabraknie sił zawodnikom, którzy muszą ciągnąć całą grę zespołu. Wels to ekipa, którą zdecydowanie stać na zastopowanie obecnego lidera, trener Mike Coffin dysponuje naprawdę ciekawym składem, są m.in. Wallace, Wright, Lamesic, Chan, Carter Jr, O’Neal, Csebits czy Babic, to zawodnicy w Austrii o bardzo solidnej renomie.

Gospodarze cały czas mają szanse na wyższe miejsce przed play off, więc każde zwycięstwo w końcowych grach fazy zasadniczej jest niezwykle ważne, a nie mogą również zapominać, że mają za plecami rywali o podobnej zdobyczy punktowej, którzy też zapewne liczą na wyższe pozycję w tabeli. Grając na własnym parkiecie, gdzie każdej ekipie z Austrii ciężko się gra, przy wsparciu swoich kibiców, mając szerszą ławkę, muszą realnie myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu.

ABL Austria WBC, godz.19:30, Wels – Gussing Knights, Typ: 1, Kurs: 1.81

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.