Typy Liga Mistrzów: Juventus – Bayern

Typy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Juventus Turyn zmierzy się z Bayernem Monachium. Dwie poprzednie wizyty Bawarczyków w Turynie to dwa pewne zwycięstwa 2:0 i 4:1. Czy będzie trzecie z rzędu?

Naszym zdaniem nie. Rzadko gramy na czysty remis, ale tutaj ośmielimy się postawić X. Juve ma świetną obronę, tego nie trzeba analizować. To bezsprzeczny fakt. Stara Dama ostatni raz przegrała u siebie 23. sierpnia, ulegając Udinese. Od tamtej pory w szesnastu meczach w różnych rozgrywkach (w tym w LM) Juventus nie przegrał, notując zaledwie trzy remisy.

Bayern to potęga ofensywna, ale w obronie mają kłopoty, bo nie zagrają Javi Martinez, Jerome Boateng i Holger Badstuber. To poważne osłabienia i szansa dla Juve na wykorzystanie niezgranej linii obrony i pokonanie Neuera. Najgroźniejsza broń monachijczyków, czyli para Mueller-Lewandowski nie będzie miała łatwego życia z twardo grającą obroną mistrzów Włoch. To zupełnie inna – wyższa – półka obrońców, niż ci, z którymi walczą w Bundeslidze.

Mając powyższe na uwadze mamy trzy typy na to spotkanie. Główny i ten zagramy to czysty remis. Drugi poniżej 2.5 (kurs: 1,55) , a trzeci dla ryzykantów to remis 1:1 (kurs 5,75).

Juventus Turyn – Bayern Monachium, typ: X, kurs: 3,00.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.