Typy Liga Mistrzów: Wolfsburg – Gent

Typy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym zespół Wolfsburga podejmować będzie zespół mistrza Belgii Gent. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, który został rozegrany w Belgii 17 lutego padło dużo bramek, bo aż pięć, co jak na ten etap Ligi Mistrzów jest sporym osiągnięciem. Ostatecznie mecz w Gandawie rozstrzygnęli na swoją korzyść Niemcy wygrywając 3:2.

Trener mistrza Belgii Vanhaezebrouck na pomeczowej konferencji prasowej przyznał otwarcie, że losy awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów praktycznie są już rozstrzygnięcie, a jego drużynie nie pozostaje nic innego jak przyjechać do Wolfsburga i pokazać się z jak najlepszej strony na koniec tej pięknej piłkarskiej przygody jakiej doświadczyli Belgowie w tegorocznej edycji LM. I szczerze mówiąc własnie na takie spotkanie liczymy, gdyż teraz zespół z Gandawy nie ma już praktycznie nic do stracenia, wiec powinien zagrać bardziej „na luzie” niż przez pierwsze 60 minut spotkania na swoim boisku.
Wolfsburg ostatnio prezentuje całkiem dobrą formę. Wilki wygrały swoje dwa ostatnie ligowe mecze (z Hannoverem i Borussią M’gladbach), natomiast Belgowie jakby zagubili swoją dobrą dyspozycję z jesieni. Trener drużyny gospodarzy Dieter Hecking raczej nie zastosuje taktyki polegającej na tym, że Wilki od razu rzucą sie na swoich przeciwników. Wiedząc o tym, że to goście będą starali się odrabiać straty, Hecking raczej zaleci swoim piłkarzom wyczekiwać na możliwość przeprowadzenia szybkich kontrataków, jakie są w stanie organizować gospodarze na bramkę swoich dzisiejszych rywali.

I tym razem pójdziemy w stronę typu z BTTSem bramkowym, bowiem obie ekipy pokazały już w tej edycji LM, że potrafią strzelać bramki swoim rywalom, ale także je tracić. Poza tym kurs na zwycięstwo gospodarzy jest słaby. A zatem powodzenia!

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Liga Mistrzów, 08/03/ godz. 20:45, Wolfsburg vs Gent, typ: BTTS, kurs: 1.75

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.