Typy na dziś: AS Roma – Torino

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na niedzielę 5. dzień stycznia wybraliśmy z włoskiej  Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Roma wygra domowe spotkanie z Torino, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Roma?

Rzymianie przed tą kolejką zajmują dobre, czwarte miejsce w tabeli i do prowadzących Interu i Juventusu tracą siedem punktów. U siebie grają ostatnio dobry futbol, bo wygrali cztery mecze z rzędu i w każdym z nich padały przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Torino?

Zespół z Turynu zajmuje dziesiątą pozycję w tabeli i ostatnio notował dobrą serię trzech meczów bez porażki. Jednak jeśli przyjrzymy się ich rywalom w tej serii, to grali z zespołami z końca stawki (Brescia, Genoa, Verona), zatem można mówić o dość łatwym terminarzu. Z ośmiu meczów wyjazdowych Torino przegrało cztery z nich, w tym z Lazio 0:4. I właśnie to spotkanie, będzie dla nas wymiernym wskaźnikiem możliwości Turynu.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Roma wygra ten mecz, a po końcowym gwizdku suma bramek na tablicy wyników będzie większa od dwóch. Rzymianie przed przerwą świąteczną prezentowali efektowny i efektywny futbol. Strzelali wiele bramek i co ważniejsze gromadzili punkty. My liczymy, że dwa tygodnie przerwy nie wybiły z rytmu giallorossich, którzy powinni wysoko wygrać i pokryć linię 2.5 gola.  #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

AS Roma – Torino: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.02.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…