Typy na dziś: Dresdner – Fenerbahce

EUROPA: Liga Mistrzów – Siatkówka Kobiety – Play Off – Półfinał
Dresdner – Fenerbahce

Czy będą przynajmniej 4 sety? Nie.
Naszym zdaniem ten mecz zakończy się bardzo szybkim i łatwym zwycięstwem gości, którzy są zdecydowanymi faworytami tego starcia. Zawodniczki z Turcji wygrały swoją grupę w Lidze Mistrzów pewnie wygrywając 6 spotkań, a przy tym tracąc tylko 1 seta. Zawodniczki Fenerbahce nie zawodzą również w swojej ojczystej lidze, gdzie na 15 spotkań wygrały aż 14! Jedyną porażkę zanotowały w starciu z liderem tureckiej ekstraklasy – Vakifbankiem 1:3 (22-11-2014). Od tego czasu zanotowały serię 14 zwycięstw z rzędu (licząc wszystkie rozgrywki) i straciły przy tym tylko 4 sety! Gospodynie tego spotkania to aktualnie najlepsza ekipa w Niemczech! Jako jedyna nadal jest niepokonana i ma bilans 20-0-0! W Lidze Mistrzów wiedzie im się jednak zdecydowanie gorzej. W swojej grupie zajęły dopiero 3 pozycje, a ich bilans to zaledwie 3 zwycięstwa (w tym 2 z outsiderem) i aż 3 porażki. Naszym zdaniem dziś nie będzie mowy o żadnej niespodziance i to przyjezdne wygrają pewnie 0:3!

[sc:bet365] Liga Mistrzów – Kobiety – Play Off, godz. 19:30, Dresdner – Fenerbahce typ: Fenerbahce wygra 3:0 kurs: 1.50