Typy na dziś: Dubel na czwartek 03.03.

Wczoraj mogliśmy się cieszyć z zarobionych pieniędzy, dzięki naszemu typowi na dubla dnia, bowiem zarówno Sevilla jak i RB Leipzig wygrały swoje spotkania. Zapraszamy do naszej propozycji na czwartek. Powodzenia!

Propozycja 1: Piłka nożna – Francja, godz. 21:00, Granville – Olympique Marsylia, Typ: 2 (-1.5), Kurs: 1.55

Granville jest sensacją tegorocznej edycji Pucharu Francji. Klub grający na co dzień na piątym poziomie rozgrywkowym awansował aż do ćwierćfinału. Dla kibiców dziś prawdziwe święto. Na ich stadion przyjedzie sam Olympique Marsylia. Będzie to niewątpliwie najtrudniejszy rywal jak do tej pory, wcześniej wyeliminowali m.in średniaków z drugiej ligi Bourg i Laval. Jednak dziś nie dajemy gospodarzom większych szans, goście powinni udowodnić przepaść jaka dzieli oba kluby i wyraźnie wygrają to spotkanie.

Propozycja 2: Piłka nożna – Niemcy, godz. 20:15, St. Pauli – Braunschweig, Typ: 1x, Kurs: 1.44

W spotkaniu zamykającym 24. kolejkę spotkają się sąsiedzi z ligowej tabeli: gospodarze zajmują 5. natomiast goście 6. pozycję, a dzieli te drużyny 5 punktów. Na wiosnę lepiej prezentują się gospodarze, którzy wygrali 3 z 4 tegorocznych spotkań. Goście zaliczyli zaś 5 punktów. St. Pauli ma spore szanse na włączenie się na poważnie do walki o awans. W przypadku zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu strata do 3. w tabeli Nurnberg zmniejszy się do zaledwie 2 punktów. Historia bezpośrednich spotkań jest zdecydowanie na korzyść St. Pauli i uważamy, że gospodarze nie przegrają tego meczu.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.23

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.