Typy na dziś: Dubel na czwartek 1.08. z kursem 2.32.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 1. dzień sierpnia wybraliśmy z eliminacji do Ligi Europy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Malmo zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z Domzale. Pierwsze spotkanie w Słowenii zakończyło się remisem 2:2, co oczywiście stawia gospodarzy w lepszej sytuacji przed rewanżem. Żeby postawić kropkę na i Malmo musi dzisiejsze spotkanie wygrać. Naszym zdaniem gospodarze dziś zdobędą przynajmniej dwie bramki, co powinno wystarczyć do odniesienia zwycięstwa i zameldowania się w kolejnej rundzie eliminacji.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają u siebie San Diego Padres. Z Claytonem Kershaw jako miotaczem Dodgers przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie. Na początku lipca przegrali u siebie właśnie z Padres. Uważamy, że ekipa z LA weźmie dziś rewanż za tamo spotkanie i pewnie pokona graczy z San Diego.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB