Typy na dziś: Dubel na czwartek 11.10.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek w 11. dzień października wybraliśmy z rozgrywek NFL oraz piłkarskiej Ligi Narodów. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.01. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy dodatni handicap + 6.5 na nowojorskich Giants, którzy na rozpoczęcie 6. kolejki spotkań zagrają u siebie z Philadelphia Eagles, czyli ze zdobywcami Super Bowl.  Obie drużyny fatalnie rozpoczęły sezon i mimo iż bukmacherzy widzą faworyta w Eagles to jednak nie jest to naszym zdaniem takie oczywiste. Ekipa z Philly jest poważnie osłabiona przez kontuzje, zwłaszcza na pozycji runningbacka. Do tego słabo spisują się ich obrońcy (cornerbacks) zwłaszcza przy dalekich podaniach. To sprawia, że uważamy, że warto dziś postawić na Giants +6.5. Nawet jeśli mistrzowie okażą się lepsi, to na pewno nie będzie to aż tak wielka różnica.

Dodajemy do tego typ na powyżej 1.5 gola w starciu Rosji ze Szwecją w Lidze Narodów. Bukmacherzy patrzą na to spotkanie underowo, ale my widzimy tu przynajmniej dwa gole. Remis 1:1? Rosja wygra 2:0? Bierzemy takie wyniki w ciemno.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama