Typy na dziś – Singiel: Polska – Portugalia

Typy na dziś

Singla na czwartek 11. dzień października zagramy w grupie A piłkarskiej Ligi Narodów, w której dojdzie dziś do pojedynku Polski z Portugalią. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że dziś wieczorem na Stadionie Śląskim w Chorzowie zostanie pokryty BTS, czyli każda drużyna zdobędzie przynajmniej jednego gola. Zdaniem bukmacherów faworytem tego pojedynku są Portugalczycy i gdyby to spotkanie rozgrywane było na innym stadionie, pewnie gralibyśmy na gości.

Jednak magia Stadionu Śląskiego z pewnością sprawi, że o wygraną rywali biało-czerwonych będzie niezwykle trudno. Dlatego my liczymy i stawiamy na BTS. To chyba najbardziej prawdopodobny typ na ten pojedynek.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Polska – Portugalia, typ: BTS, kurs: 1.88.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama