Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.07.
Oceń

Dubla na czwartek 12. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz eliminacjach do Ligi Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że CSKA Sofia pokona FC Riga i zrobi pierwszy krok do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze dobrze wyglądali w przedsezonowych sparingach, rozgrywając pięć meczów, z których nie przegrali żadnego. Z drugiej strony Ryga w lidze łotewskiej gra na wyjazdach gorzej niż przed własną widownią. Na siedem meczów w delegacjach trzy przegrali i cztery wygrali, ale zwycięstwa przyszły z rywalami z końca tabeli. Uważamy, że CSKA wykorzysta atut własnego boiska i odniesie zwycięstwo.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Milwaukee z Pittsburghiem widzowie zobaczą przynajmniej osiem runów. Obie ekipy bardzo dobrze prezentują się w ofensywie. Dodajmy do tego, że mecz w obu zespołach zaczną niezbyt efektywni miotacze, to mamy prawo spodziewać się wielu uderzeń i tym samym sporo runów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.41, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…