Typy na dziś: Singiel na czwartek 12.07.

Typy na dziś

Singla na czwartek 12. dzień lipca zagramy ponownie w amerykańskiej lidze bejsbola MLB . Nie chcemy grać eliminacji do Ligi Europy, które są naznaczone wielkimi niewiadomymi. Dlatego zostajemy za oceanem i gramy.

Stawiamy, że Nationals pokonają Mets różnicą przynajmniej dwóch runów. Obie ekipy zmagają się z większymi lub mniejszymi problemami. W stolicy jeszcze liczą na przełamanie i udział w Playoffs, ale do tego potrzebują zwycięstw. Po All-Star Game Nationals muszą wziąć się do roboty, bo rywale odjechali na kilka meczów przewagi.

Dziś miotaczem w zespole Waszyngtonu będzie Max Scherzer, który jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji w całej lidze. Do tej pory na Citi Field w Nowym Jorku występował osiem razy i aż sześć z tych spotkań zamienił na zwycięstwa.

Bukmacherzy dają niski kurs na zwycięstwo Nationals, ale my zagramy z hanicapem -1.5. Uważamy, że Nats wygrają to przynajmniej dwoma runami.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

NY Mets – Washington Nationals, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…