Typy na dziś: Singiel na czwartek 12.07.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 12.07.
Oceń

Singla na czwartek 12. dzień lipca zagramy ponownie w amerykańskiej lidze bejsbola MLB . Nie chcemy grać eliminacji do Ligi Europy, które są naznaczone wielkimi niewiadomymi. Dlatego zostajemy za oceanem i gramy.

Stawiamy, że Nationals pokonają Mets różnicą przynajmniej dwóch runów. Obie ekipy zmagają się z większymi lub mniejszymi problemami. W stolicy jeszcze liczą na przełamanie i udział w Playoffs, ale do tego potrzebują zwycięstw. Po All-Star Game Nationals muszą wziąć się do roboty, bo rywale odjechali na kilka meczów przewagi.

Dziś miotaczem w zespole Waszyngtonu będzie Max Scherzer, który jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji w całej lidze. Do tej pory na Citi Field w Nowym Jorku występował osiem razy i aż sześć z tych spotkań zamienił na zwycięstwa.

Bukmacherzy dają niski kurs na zwycięstwo Nationals, ale my zagramy z hanicapem -1.5. Uważamy, że Nats wygrają to przynajmniej dwoma runami.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

NY Mets – Washington Nationals, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…