Typy na dziś: Dubel na czwartek 28.01.


Zapraszamy do dubla na czwartek. Wczoraj do wygrania dubla zabrakło nam zwycięstwa Fenerbahce. Dzisiaj mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi przewidywaniami. Powodzenia.

Pozycja 1: Holandia, godz. 20:45, Feyenoord – Heerenveen, typ: 1, kurs: 1.40

Feyenoord w ostatnim czasie spisuje się bardzo słabo. Zawodnicy tego klubu nie wygrali od czterech spotkań, przez co tracą już sporo punktów do prowadzących w tabeli Ajaksu i PSV. Gospodarze u siebie spisują się jednak dobrze i liczymy, że wreszcie się przełamią. Okazja do tego jest idealna, bowiem ich przeciwnikiem będzie dwunaste w tabeli Heerenveen, z którym ostatnio nie mieli większych problemów. Goście grają w kratkę i naszym zdaniem w tym wyjazdowym meczu nie zdobędą ani jednego punktu.

Pozycja 2: Katar, godz. 14:30, Al-Kharitiyath – Lekhwiya SC, typ: 2, kurs: 1.30

Przeciętna oferta, jaka została wystawiona na dzień dzisiejszy skłoniła nas do analizowania meczu z ligi katarskiej. Mimo, że są to dosyć egzotyczne rozgrywki, to nasz typ wygląda bardzo pewnie. Goście to jedna z czołowych drużyn tej ligi, która zajmuje trzecie miejsce i ma na swoim koncie passę pięciu zwycięstw z rzędu. Gospodarze sklasyfikowani są na przeciwległym biegunie tabeli, bowiem są tuż nad strefą spadkową i walczą o utrzymanie. Stawiamy na jednostronny pojedynek, w którym będzie widać znaczną przewagę ze strony wyżej notowanych gości.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 1.82

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.