Typy na dziś: Dubel na czwartek 4.07. z kursem 2.20.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 4. dzień lipca wybraliśmy z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Cincinnati Reds z Milwaukee Brewers zdobytych zostanie mniej niż 11 runów. W obu drużynach wystąpią dziś solidni miotacze, którzy nie pozwalają na wiele wybić. To powinno sprawić, że mecz zakończy się niskim wynikiem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 13 runów w spotkaniu Atlanty Braves z Phillies. Po pierwsze ofensywa Filadelfii nie zdobywa ostatnio zbyt wiele runów. Po drugie miotacz Atlanty Mike Soroka świetnie radzi sobie z pałkarzami rywali. Po trzecie mecz ten ma zbyt wielką wagę dla obu drużyn, aby doszło tu do wysokiego wyniku.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB