Typy na dziś: Derry City – Dundalk

Typy do Singla na piątek 5. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy, czyli Premier Division. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

W związku z tym, iż po kilku dniach oferta piłkarska u bukmacherów się poprawiła, z pewnością spotkanie Derry City z Dundalkiem będzie dziś jednym z najczęsciej wybieranych przez zakładających się.

Dundalk jest liderem rozgrywek w Irlandii. Obecnie jest na serii dziewięciu ligowych zwycięstw z rzędu, w tym sześć z nich miało miejsce na wyjazdach. Derry City zajmuje czwarte miejsce w tabeli i co ciekawe to właśnie z tą ekipą Dundalk ostatni raz stracił punkty, remisując u siebie 2:2.

Ta niesamowita seria Dundalku jest już dość długa i nie zdziwimy się jeśli dziś zostanie przerwana. Dlatego typujemy, że Dundalk zdobędzie w tym pojedynku przynajmniej dwa gole. Uważamy jest to bezpieczniejszy zakład niż czysta wygrana gości. Fakt, że to właśnie Derry City ostatni raz odebrało punkty liderowi, każe nam z ostrożnością podchodzić do tego spotkania.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Dundalk zdobędzie przynajmniej dwie bramki, w wyjazdowym spotkaniu z Derry City.

Derry City – Dundalk, typ: 2 – powyżej 1.5 gola, kurs: 1.99.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB