Typy na dziś: Washington Nationals – Miami Marlins

Typy do Singla na czwartek 4. dzień lipca wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w Washington Nationals pokonają Miami Marlins różnica przynajmniej dwóch runów. W tej serii ekipa ze stolicy USA prowadzi 2:0 i dziś zagra o sweep, czyli zwycięstwo do zera.

Z piłki nożnej dziś naprawdę niewiele jest do grania, dlatego wolimy zagrać za oceanem. Nationals mają w tym sezonie patent na Miami i zamierzamy z tego skorzystać. Minionej nocy wygrali 3:1 i dali nam zarobić przez wygranie środowego Dubla. Dziś również liczymy, że Waszyngton wygra i pokryje handicap -1.5 runa.

W Stanach dziś Święto Niepodległości i gdzie jak gdzie, ale w stolicy będzie świętowane hucznie. Dlatego uważamy, że Nationals pokażą się z dobrej strony przed swoimi kibicami i wysoko pokonają graczy z Florydy.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

Stawiamy, że Nationals pokonają Marlins różnicą przynajmniej dwóch runów.

Washington Nationals – Miami Marlins, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB