Typy na dziś: Dubel na czwartek 5.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Czwartkowego Dubla w całości zagramy w Stanach, z piłki nożnej na Starym Kontynencie za wiele do grania nie ma poza Ligą Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.34.


Stawiamy, że Bucks, którzy już mają zapewniony udział w Playoffs pokonają Brooklyn Nets różnicą przynajmniej 5 punktów. Uczynili to w tym sezonie już dwa razy, bo są zwyczajnie lepszą drużyną. Poza tym mogą jeszcze powalczyć o wyższe miejsce przed postseason, aby w pierwszej rundzie nie trafić od razu na Toronto. Nets kolejny sezon spisali na straty.

Awansu do Playoffs nie mają jeszcze hokeiści z Filadelfii, którzy dziś we własnej hali podejmą Carolinę. Stawiamy, na gospodarze, których fanatyczna publiczność w Wells Fargo Center poniesie do wygranej i upragnionego awansu do PO. W tym przypadku przewaga własnej hali naprawdę ma znaczenie i liczymy, że Flyers to wykorzystają.

Dubla zagramy dziś w Unibecie. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…