Typy na dziś: Singiel na czwartek 5.04.

Oceń

Dziś poza Ligą Europy nie ma za wiele ciekawych meczów do grania, więc i nasza oferta na czwartek będzie ograniczona. Jak to zwykle przy pucharach, zalecamy ostrożność.

My do Singla na dziś wybraliśmy mecz z Ligi Europy. Stawiamy, że w meczu Lazio z Salzburgiem padną więcej niż dwa gole. Rzymianie są najbardziej overową drużyna w Serie A. Aż 24 z 30 meczów ligowych z udziałem Lazio kończyło się w tym sezonie pokryciem linii 2.5. Średnia bramek w spotkaniach z udziałem rzymian wynosi aż 3.7.

Salzburg może w lidze nie wygrywa z dużą zdobyczą bramek, ale i tak wyśrubował średnią 3 goli na mecz. Liczymy, że dziś w stolicy Italii padną dziś przynajmniej trzy gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Lazio – Salzburg, typ: powyżej 2.5 goli, kurs: 1.87.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…