Typy na dziś: Dubel na czwartek 6.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 6.09.
Oceń

Dubla na czwartek 6. dzień  września zagramy wreszcie w Europie. Nie mamy zbyt wielkiego wyboru, ale spróbujemy zmierzyć się z Ligą Narodów, która dziś debiutuje w piłkarskim kalendarzu. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.36.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że w szlagierowym pojedynku między Niemcami, a Francją obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. W trzech z pięciu z ostatnich meczów, w których Niemcy byli gospodarzami BTS został pokryty. Liczymy na wyrównane spotkanie, ale z dużą liczbą bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Gibraltaru z Macedonią. Goście nie są piłkarską potęgą, ale umówimy się gospodarze to totalni amatorzy. Sześć  goli strzeliła tutaj Estonia, więc i Macedonia powinna zdobyć przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…