Typy na dziś: Dubel na czwartek 8.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 8.02.
Oceń

Czwartkowego Dubla zagramy w Holandii oraz w Egipcie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.04. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Nijmegen pokona rezerwy PSV. Ostatnio ekipa NEC gra trochę w kratkę, ale póki co w tabeli jest wyżej od Fortuny Sittard, która jest głównym konkurentem w walce o bezpośredni awans do ekstraklasy. Liczymy, że w Nijmegen zmobilizują się i potraktują poważnie potyczkę z rezerwami PSV, aby uczynić kolejny krok do awansu.

W drugim meczu Dubla stawiamy na niezawodne Al Ahly, które zagra na wyjeździe z Arab Contractors. Różnica między liderem rozgrywek w Egipcie a resztą stawki jest tak wielka, że Al Ahly z łatwością wygrywa praktycznie wszystko. Z tym rywalem wygrali cztery ostatnie pojedynki na wyjeździe i stawiamy na kolejną wygraną ekipy gości tym razem w małych derbach Kairu.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.04, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…