Typy na dziś: Singiel na czwartek 8.02.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 8.02.
Oceń

Poza krajowymi pucharami nie ma za wiele dziś do grania z piłkarskiej oferty bukmacherów, dlatego zalecamy dziś ostrożność i przypominamy: kto gra puchary, ten je suchary.

My zagramy na powyżej 2.5 gola w rewanżowym meczu pucharu Belgii między Club Brugge, a Standardem. Liege. Pierwszy pojedynek wygrali piłkarze Standardu 4:1. Rewanż zapowiada się pasjonująco, bo gospodarze łatwo się nie poddadzą – tak przynajmniej zapowiadają na łamach prasy.

W ostatnich siedmiu spotkaniach na Jan Breydel Stadion między tymi drużynami, linia 2.5 była pokrywana zawsze. Liczymy na podtrzymanie tej serii i stawiamy, że kibice zobaczą przynajmniej 3 gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Club Brugge – Standard Liege, typ: powyżej 2.5, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…