Typy na dziś: Dubel na niedzielę 03.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Zapraszamy do dubla dnia na niedzielę. Dzisiaj wybraliśmy dla Was dwa bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania z w Grecji i Rumunii. Powodzenia!

Pozycja 1, Grecja, godz. 18:00, Panathinaikos – Veria, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45
Panathinaikos zajmuje w tabeli ligi greckiej trzecie miejsce ze stratą pięciu punktów do drugiego AEK Ateny. Tytuł mistrzowski jest już zarezerwowany dla Olimpiakosu, ale o drugie miejsce gospodarze mogą powalczyć. Po porażce w meczu prestiżowym z Olimpiakosem 1:3, Panathinaikos wygrał wysoko u siebie z Iraklisem 4:0. Goście nie są jeszcze pewni utrzymania, mają dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Veria nie wygrała od pięciu meczów i wszystko na to wskazuje, że goście doznają kolejnej porażki. Panathinaikos jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i powinien wysoko wygrać ten mecz. Stawiamy, że już w pierwszej połowie gospodarze strzelą przynajmniej jedną bramkę.

Pozycja 2, Rumunia, godz. 19:30, Steaua – Targu Mures, typ: over 0.5, kurs: 1.40
Drużyna z Bukaresztu ma realne szanse na zdobycie tytułu mistrza Rumunii. Ostatnio wygrała bardzo trudne spotkanie z Pandurii 1:0. Niestety lider – drużyna Astry również wygrała i utrzymała przewagę trzech punktów. Goście do końca sezonu raczej będą dostarczycielami punktów, albowiem zajmują w grupie mistrzowskiej ostatnie miejsce i praktycznie nie mają szans na europejskie puchary. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Na pewno od początku gospodarze będą ustawieni ofensywnie, dlatego stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.03

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.