Typy na dziś: Dubel na niedzielę 1.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 1.07.
Oceń

Dubla na niedzielę pierwszy lipca zagramy w białoruskiej oraz islandzkiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.04. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!


Stawiamy, że Dynamo Mińsk pokona przed własną publicznością Dniepr Mohylew. Gospodarze wygrali na swoim stadionie w lidze 10 meczów z rzędu z tym rywalem. Czyż dziś może być inaczej? Liczymy, na podtrzymanie tej niesamowitej serii i trzy punkty dla drużyny ze stolicy kraju.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Valur pokona na wyjeździe Keflavik. Goście są liderem rozgrywek, a gospodarze plasują się na końcu ligowej stawki. Valur wygrał na tym obiekcie cztery z pięciu ostatnich ligowych potyczek. Uważamy, że goście dziś wygrają i zgarną komplet punktów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.04, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…