Typy na dziś: Singiel na niedzielę 1.07.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 1.07.
Oceń

Singla na niedzielę 1. dzień lipca zagramy w Pucharze Litwy. Rzadko gramy rozgrywki pucharowe, ale dziś nie możemy się oprzeć, bo okazja na zysk jest wręcz idealna na początek miesiąca.

Stawiamy, że Żalgiris Wilno wygra na wyjeździe z Lietavą. Gospodarze to najgorsza drużyna litewskiej ekstraklasy, a goście są wiceliderem. W pucharach – jak to przeważnie bywa – trenerzy mogą wystawić do pierwszego składu graczy zwykle wchodzących z ławki, ale mimo to, Żalgiris wydaje się być niezagrożony.

Ekipa z Wilna wygrała na tym terenie siedem razy z rzędu. Stawiamy, że dziś wygrają ósmy raz i zameldują się w kolejnej fazie krajowego pucharu.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Lietava Jonava – Żalgiris Wilno, typ: 2, kurs: 1.53.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…