Typy na dziś: Dubel na niedzielę 1.09. z kursem 2.25

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 1. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Norrkoping – Hammarby każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, czyli pokryty zostanie BTS.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Minnesota Twins wygra wyjazdowe spotkanie z Detroit Tigers. Zdecydowanie lepszego miotacza mają dziś gracze z Minneapolis i to powinno przełożyć się na końcowy rezultat z najgorszą drużyną American League.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB