Aalborg – FC Kopenhaga – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 1. dzień września wybraliśmy z duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów. Typy Aalborg – FC Kopenhaga.

Typ na dziś – Singiel

Wrzesień zaczniemy tak samo ryzykownie, jako zakończyliśmy sierpień, czyli zagramy na lepszą drużynę, na którą bukmacherzy wystawili dobry kurs. Typujemy, że FC Kopenhaga wygra wyjazdowe spotkanie z Aalborgiem.

Aalborg rozegrał w tym sezonie trzy spotkania na własnym stadionie i żadnego z nich nie przegrał. Kopenhaga natomiast rozegrała na wyjazdach cztery pojedynki i każdy z nich wygrała.

Naszym zdaniem obrońca tytułu mistrzowskiego wygra dziś piąte spotkanie na na obcym boisku, bo jest zwyczajnie lepszym zespołem.  I nie zraża nas nawet  fakt, że Kopenhaga ma za sobą wyjazdowy mecz do Rygi w eliminacjach do Ligi Europy. Uważamy, że warto dziś zaryzykować i postawić na gości.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić na mecz Aalborg – FC Kopenhaga?

W związku z tym stawiamy, że Kopenhaga wygra wyjazdowe spotkanie z Aalborgiem

Aalborg – FC Kopenhaga, typ: 2, kurs: 2.28.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama