Typy na dziś: Dubel na niedzielę 1.12. z kursem 2.38

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 1. dzień grudnia wybraliśmy ze szwajcarskiej ekstraklasy oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.38. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Bazylei z Young Boys obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę, czyli zostanie pokryty BTS. To bez wątpienia mecz nas szczycie w szwajcarskiej ekstraklasie i większość spodziewa się pokrycia kosmicznych overów. My będziemy ostrożni, bo postawimy tylko na BTS i wcale nie zdziwimy się, jeśli to spotkanie zakończy się remisem 1:1.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Philadelphia Eagles pokona na wyjeździe Miami Dolphins różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Zespół z Florydy tankuje po jak najwyższy pick w przyszłorocznym drafcie i wygrywanie meczów mu w tym nie pomoże. Ich celem  jest przegranie wszystkich pozostałych meczów do zakończenia sezonu. Z drugiej strony Eagles powoli wracają do zdrowia (zobacz tweet poniżej) i powinni dziś rozgromić Dolphins.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.38.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś