Typy na dziś: Dubel na niedzielę 11.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 11.02.
Oceń

Z Dublem na niedzielę wybierzemy się do Włoch oraz Portugalii, czyli zmienimy klimat na znacznie cieplejszy niż obecnie panuje w Polsce. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.34.


Stawiamy, że Roma pokona Benevento przynajmniej dwoma bramkami. Beniaminek  jest najgorszą drużyną w lidze i nie widzimy ich tym pojedynku. Rzymianie powinni wygrać wysoko, ale my tylko stawiamy handicap 0:1.

W drugim meczu Dubla gramy na wygraną Sportingu z Feirense również przynajmniej dwoma bramkami. Ekipa z Lizbony na własnym terenie odprawia tak słabych rywali z bagażem kilku bramek, więc liczymy na podobne rozwiązanie. Wystarczy nam skromne 2:0, choć obserwując Sporting spodziewamy się nawet wyższej wygranej.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.34, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…