Typy na dziś: Singiel na niedzielę 11.02.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 11.02.
Oceń

Rzadko to robimy, ale Singla na niedzielę zagramy w polskiej Ekstraklasie. Zaryzykujemy, bo wybraliśmy mecz, który nie ma zdecydowanego faworyta (przynajmniej według bukmacherów). Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Postawimy dziś w Singlu na zwycięstwo Termaliki Nieciecza nad Koroną Kielce. Dlaczego? Tylko i wyłącznie dlatego, że trenerem niecieczan jest Maciej Bartoszek, który został zwolniony z Korony w niezbyt miłych okolicznościach. W takich sytuacjach piłkarze stają po stronie swojego trenera i dają z siebie maksa, aby wygrać dla szkoleniowca. To swego rodzaju zemsta i tu właśnie upatrujemy powodzenie tego typu.

Poza tym Bartoszek to naprawdę dobry trener i czego się nie dotknął zamieniał to w dobre rezultaty. Uważamy, że przed własną widownią w Niecieczy, gospodarze zagrają dla swojego trenera i trzy punkty zostaną dopisane do dorobku Termaliki.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Termalica Nieciecza – Korona Kielce, typ: 1, kurs: 2.74.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…