Typy na dziś: Dubel na niedzielę 13.03.

Wczoraj Hull rozczarowało nie tylko swoim kibiców, ale także nas, ponieważ jedynie zremisowało z broniącym się przed spadkiem z Championship Milton Keynes. Zapraszamy do naszego dubla na niedzielę 13.03.

Propozycja 1: Piłka nożna – Portugalia, godz. 16:00, Farense – Famalicao, Typ: x2, Kurs: 1.36

Dubel zaczynamy od spotkania w drugiej lidze portugalskiej. Goście są beniaminkiem i z marszu stali się rewelacją sezonu. Ostatni raz na zapleczu portugalskiej ekstraklasy grali 20 lat temu, a teraz mają spore szanse na promocję do najwyższej ligi. Obecnie zajmują 3. miejsce w tabeli, a w wyścigu o awans de facto drugie, gdyż rezerwy FC Porto oczywiście nie mogą awansować. Famalicao jest w świetnej formie, nie przegrali od dwunastu spotkań, a w Pucharze Ligi pokonali FC Porto. Farense z kolei walczy o utrzymanie. Dwa zwycięstwa w ostatnim czasie nad słabymi drużynami Oriental I Santa Clara pozwoliły im złapać oddech i wydostać się ze strefy spadkowej, ale ogólnie grają bardzo słabo, większość meczów przegrywają i mają problemy, aby trafić do siatki. Trener gości Daniel Ramos może skorzystać ze wszystkich zawodników i niesiony entuzjazmem beniaminek nie powinien przegrać tego meczu.

Propozycja 2: Tenis – Indian Wells, godz. 23:00, F.Lopez – G.Garcia-Lopez, Typ: 1, Kurs: 1.57

Spotkanie doświadczonych tenisistów z Hiszpanii. Komentujący ich niedawne spotkanie na turnieju w Dubaju Krzysztof Wanio zapowiedział to spotkanie jako „pojedynek szybkiego Lopeza z trochę wolniejszym Lopezem”. Tym szybszym jest przeżywający drugą młodość Feliciano, który nietypowo jak na Hiszpana lubi grę na twardej na wierzchni. Preferuje krótkie wymiany z częstymi wypadami pod siatkę. Właśnie tym w pierwszym secie wspomnianego pojedynku sprzed 3 tygodni kompletnie zaskoczył swojego rodaka i rozbił go 6:1. W drugim secie miał chwile dekoncentracji i dał się przełamać w kluczowym momencie, jednak trzeci set przebiegał już pod jego dyktando. Dziś również to Feliciano powinien dyktować warunki na korcie i to jego spodziewamy się zobaczyć w 3. rundzie turnieju.