Typy na dziś: Dubel na niedzielę 15.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Niedzielnego Dubla zagramy we włoskiej Serie A oraz szwajcarskiej Super League. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.38. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Juventus pokona Sampdorię minimum dwoma bramkami. Po pechowym odpadnięciu z Ligi Mistrzów Stara Dama musi skupić się na obronie mistrzowskiego tytułu. Najlepszym wyjściem z kryzysowej sytuacji będzie przekonywująca wygrana nad ekipą z Genui. Juve stać na taki wynik, aby pokryć handicap -1.5.

Drugim typem Dubla jest 2-drogowy handicap -1 na domową wygraną Young Boys Berno z FC Zurich. Gospodarze są liderem tabeli i zmierzają po mistrzostwo. Zurich ostatnio przegrał na wyjeździe z Basel 0:3, a Young Boys to jeszcze wyższa półka.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.38, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…