Typy na dziś: Singiel na niedzielę 15.04.

Oceń

Niedzielnego Singla zagramy w grupie mistrzowskiej duńskiej Superligi, w której walka o tytuł wkracza w decydującą fazę. Zapraszamy i życzymy powodzenia, które niech przełoży się na wielkie wygrane.

Stawiamy dziś, że derbowe spotkanie w stolicy Danii wygra Brondby, czyli gospodarze pojedynku o prymat w Kopenhadze. Brondby jest liderem rozgrywek, ale ma tyle samo punktów, co drugie w tabeli Midtjylland. Muszą dziś wygrać, aby nie stracić prowadzenia w tabeli. 

FC Kopenhaga nie ma już szans na mistrzostwo i choć ostatnio postraszyli Midtjylland, to ostatecznie przegrali 2:3. Obecnie to drużyna, w której prym wiedzie Kamil Wilczek jest lepsza pod względem piłkarskim od lokalnego rywala i liczymy, że to właśnie Brondby zgarnie komplet punktów. 

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Brondby – FC Kopenhaga, typ: 1, kurs: 1.90.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…