Typy na dziś: Dubel na niedzielę 15.05.

Typy na dziś - Dubel dnia

Nasz wczorajszy dubel dnia okazał się zwycięski i kolejny raz możemy się cieszyć z zarobionych u buka pieniędzy. Zapraszamy Was do naszego dubla dnia na niedzielę 15.05. Grajcie z nami. Powodzenia!

Pozycja 1, Holandia, godz. 14:30, Utrecht – Zwolle, typ: 1, kurs: 1.75

Utrecht w pierwszym meczu barażowym zremisował na wyjeździe z Zwolle 0:0. Na pewno jest to dobry rezultat, chociaż byłby lepszy gdyby remis ten był remisem bramkowym. Mimo wszystko u siebie Utrecht będzie faworytem tego meczu. W sezonie zasadniczym gospodarze zajęli piąte miejsce grając bardzo ofensywnie i skutecznie. Zwolle słabo spisuje się na wyjazdach. W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych, goście przegrali aż cztery spotkania. Podstawową rzeczą w tym meczu dla gospodarzy będzie nie stracić bramki. Wszystko na to wskazuje, że Utrecht wygra ten mecz i awansuje. Typujemy zwycięstwo Utrechtu.

Pozycja 2, Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, typ: 1, kurs: 1.22

To już ostatni krok do zdobycia przez Legię tytułu mistrza Polski. Aby ten sukces osiągnąć, gospodarze muszą ten mecz wygrać. Legia nie może kalkulować w tym meczu i raczej tak nie będzie. Na 100- lecie klubu realne jest zdobycie przez gospodarzy dubletu. Po zdobyciu pucharu Polski, czas na tytuł mistrza kraju. Legia na pewno przystąpi do tego spotkania bardzo skoncentrowana i przy obecności prawdopodobnie kompletu widzów ruszy z ofensywą. Można się spodziewać, że już w pierwszej połowie gospodarze będą chcieli osiągnąć przewagę i udokumentować to strzeleniem bramki. Pogoń nie zdołała awansować do europejskich pucharów i trudno przewidzieć z jakim nastawieniem przystąpi do tego meczu. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Legia i na pewno nie wypuści z rąk ogromnej szansy świętowania na własnym boisku tytułu mistrza Polski. Typujemy zwycięstwo Legii Warszawa.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.13

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.